Jak Zaszyć Dziurę W Spodniach Na Kolanie

Jak Zaszyć Dziurę W Spodniach Na Kolanie. Zobacz i naucz się jak zacerować dziurę w jeansach (dżinsach). Też nie rozdzieranie i poszerzanie dziur.

Projektowanie / Konstrukcja / Szycie Iwakki DIY cerowanie dziur w from iwakki.blogspot.com

Najpierw ustawiłam żelazko na zbyt małą temp. Otrzepujesz lub oczyszczasz na sucho tkaninę z kurzu, śniegu, pyłu itp. Jak ją zaszyć, żeby nie było widać?

Jak Zrobić Dziurę W Spodniach?

Jak zszyć spodnie w kroku, spodnie przetarte w kroku jak naprawić, szycie diy przetarte spodnie w kroku, jak zaszyć dziurę w spodniach w kroku, jak zszyć dziurę w jeansach. Jak załatać dziurę w spodniach. Odpowiedział (a) 22.02.2011 o 10:23.

Zapraszam!Szyłam Na Maszynie Janome 60507 (Świ.

Otrzepujesz lub oczyszczasz na sucho tkaninę z kurzu, śniegu, pyłu itp. To bardzo skuteczny sposób na załatanie dziury. Lokalizujesz dziurę i oceniasz jej wielkość.

Założylibyście Spodnie Z Dziurą Na Kolanie Do Szkoły ?

Ta metoda jest skuteczna, ale wymaga czasu. 0:26 jak wykonać ścieg cerowniczy?4:08 jak pr. Trzy sprawdzone sposoby, jak załatać dziurę w odzieży?w filmie poznasz trzy różne sposoby:

Początkowo Nadmiar Nici Usuwa Się Z Uszkodzonego Obszaru Tkanki.

Otwierasz zestaw łat i wybierasz tę, która ci się podoba (lub. Wycięłam z innego kawałka materiału łatkę, którą. Nie wiedziałam jak będę się czuć w spodniach, które wyglądają jakbym ostro przyrżnęła w kolano, postanowiłam zrobić dziurę tylko na jednym kolanie, dla sprawdzenia i…

Jeśli Mamy Odrobinę Doświadczenia, M.

Możesz przyciąć kawałek łaty na wymiar, a następnie go zszyć. W rozmiarze powinien być nieco. Stosowanie niewidocznych napraw, takich jak cerowanie lub łatanie, zapewnia, że.

Leave a Comment

Your email address will not be published.