Jestem Taki Samotny Jak Palec Albo Pies

Jestem Taki Samotny Jak Palec Albo Pies. Który dnia pewnego cicho do mnie rzekł: Jestem taki samotny, jak palec albo pies, kocham wiersze stachury i stary, dobry jazz.

Nasze Pogórze Co cię tak ciągnie do tej Samotni? from naszepogorze.blogspot.com

Na parterze w mojej chacie mieszkał kiedyś taki facet który dnia pewnego cicho do mnie rzekł; Listen online and get new recommendations, only at last.fm Szczęścia w życiu nie miałem, rzucały mnie dziewczyny.

Mieszkał Kiedyś Taki Facet Gd.

Jak palec albo coś tam, problemów rośnie stos, samotność ciężki los. Listen online and get new recommendations, only at last.fm Gdy zachwycisz się dziewczyną, c g.

Szczęścia W Życiu Nie Miałem, Rzucały Mnie Dziewczyny, Szukam Cichego Portu, Gdzie Okręt Mój Zawinie”.

Który dnia pewnego cicho do mnie rzekł: Mieszkał kiedyś taki facet, g d. Szczęścia w życiu nie miałem, rzucały mnie dziewczyny, szukam cichego portu, gdzie okręt mój zawinie”.

Na Parterze W Mojej Chacie Mieszkał Kiedyś Taki Facet Który Dnia Pewnego Cicho Do Mnie Rzekł;

Jestem taki samotny jak palec albo pies kocham wiersze stachury i stary dobry jazz szczęścia w życiu nie miałem rzucały mnie dziewczyny szukam cichego portu gdzie okręt mój zawinie. Na parterze w mojej chacie d mieszkał kiedyś taki facet, g d który dnia pewnego cicho do mnie rzekł: Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w last.fm.

Zrozumiała Mnie Od Razu I Jak.

‘jestem taki samotny, jak palec albo pies [.]’ wyglądam jak nieszczęście, nie! Który dnia pewnago do mnie cicho rzekł cgd. Jestem taki sam jak palec albo coś tam, problemów rośnie stos, samotność ciężki los.

C G D Gdy Zachwycisz Się Dziewczyną, C G Nie Podrywaj Jej Na Kino, D A.

Jestem taki samotny jak palec albo pies. Jestem taki samotny, jak palec albo pies, kocham wiersze stachury i stary, dobry jazz. Na parterze w mojej chacie d.

Jestem Taki Samotny Jak Palec Albo Pies

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top