Jak Zrobić Prosty Sweter Na Drutach

Jak Zrobić Prosty Sweter Na Drutach. A to miłe, że nawet głosowanie to taka przyjemność. Sweter jest wykonany metodą reglanową.

Jak zrobić sweter na drutach? Rebeca de Lana Manufaktura from rebecadelana.pl

Prosty trik na wyrobienie dekoltu już przedstawiliśmy, a ważne istnieje plus toż wykonanie. Najpierw, aby wykonać przód swetra, musimy nabrać sto dwadzieścia oczek. Teoretycznie prostokątów, ponieważ rękawy są zwężane ku dołowi.zobacz więcej poniże.

Praktyczne Informacje Dla Początkujących Krawców.

Prosty trik na wyrobienie dekoltu już przedstawiliśmy, a ważne istnieje plus toż wykonanie. Dzięki owemu będziemy traktować tanio oczek na kształt dekoltu. Masz dość elektryzujących swetrów z akrylu, w których pocisz się latem i marzniesz zimą?

A To Miłe, Że Nawet Głosowanie To Taka Przyjemność.

Zobacz mój kurs i stwórz swój wymarzony sweter, tak jak dziesiątki dziewczyn, które kupiły kurs. Pierwsze oczko zdejmij bez przerabiania (oczko brzegowe). Aby zrobić taki sweter wystarczy, że umiesz nabierać, przerabiać i zamykać oczka.

Przód, Tył I Dwa Rękawy, Które Później Trzeba Ze Sobą Połączyć.w Filmie.

Sweter jest wykonany metodą reglanową. Jak zrobić najprostszy sweter na świecie? Absolutne minimum technik, które musisz znać, aby zrobić taki sweter na drutach, to:

Prosty Przepis Na Syrop Z Czosnku.

No i może zupa dyniowa… 😉. Kurs podstaw robienia na drutach: Czerwiec 3, 2015 intensywnie kreatywna.

Są To Cztery Częsci Swetra:

Rozpinany sweter na drutach, przerabiany od dołu do góry dżersejem, z dekoltem v i z obszyciami dżersejem podwójnym. Wzór na niego opiera się na słupkach i oczkach łańcuszka (oczkach ścisłych). Sweter szydełkowy jest bardzo prosty.

Jak Zrobić Prosty Sweter Na Drutach

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top