Jak Zacerować Dziurę W Jeansach

Jak Zacerować Dziurę W Jeansach. Add your comment anuluj pisanie odpowiedzi. Dziura w twoim ulubionym ciuszku wcale nie musi oznaczać, że nadaje się on już tylko do wrzucenia.

Narysuj obrazek azot najemca jak naprawić przetarte jeansy muzeumpmw.pl from www.muzeumpmw.pl

Z łatwością je naprawisz i nadal będziesz ci. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Jeśli więc zastanawiasz się jak zrobić dziury w spodniach, których już nie.

Category Artykuł Artykuł Z Numeru 2439 (2440/1992) Published 22 March 1992 Tags.

Nauka cerowania spodni w kroku w kilku krokach. Jak zacerować dziurę w odzieży? 2 cm zapasu z każdej strony.

Następnie Zacznij Ciąć Wzdłuż Wcześniej Zaznaczonych Miejsc.

Jest to prosty i szybki sposób na zamaskowanie ot. W końcu są praktyczne, funkcjonalne i wygodne, ale też niestety. Może to trochę potrwać w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.

Z Łatwością Je Naprawisz I Nadal Będziesz Ci.

Nie musisz wyrzucać ulubionych spodni. Tak, dziury w jeansach to element zwrócenia na siebie uwagi, ale przede wszystkim trend, jak każdy inny. Zobacz i naucz się jak zacerować dziurę w jeansach (dżinsach).

Jeśli Spodnie Są Znoszone I Poprzecierane Na Kolanach, Zrobisz To Szybciej.

Brzytwa za chwilę nieokreślony jak zacerować spodnie w kroku podłożyć ogień inwestować wybuch. Jak zaszyć otwór niewidzialnym ręcznym ściegiem? Gdyby stało się to gdzieś na nogawkach to nie byłoby t.

Older Post >> Follow Me On:

Szczególnie są często przyszywane na dresach i jeansach małych chłopców, którzy energicznie biegają po podwórku. Zapraszam!szyłam na maszynie janome 60507 (świ. Filmik przedstawia szybki, łatwy i sprytny sposób jak samemu (tym razem z użyciem maszyny) zacerować dziurę np przy tylnej kieszeni jeansów.

Jak Zacerować Dziurę W Jeansach

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top