Jak Wszyć Gumkę W Nogawki Spodni

Jak Wszyć Gumkę W Nogawki Spodni. Na zwykłej maszynie można zrobić podobnie.jednak muszę skroić kolejne leginsy. Luźne, nieco zwężane spodnie męskie, najlepiej z naturalnych materiałów, świetnie sprawdzą się w wersji z podwiniętymi nogawkami.

Blog o przeróbkach i szyciu ubrań diy from anielskaaniela.blogspot.com

Przyszywam gumkę do brzegu materiału, prawa do prawej, zwykłym zygzakiem, niezbyt szerokim, szyjąc jak najbliżej ozdobnego brzegu, po gumce. Potem na szerokość gumki, którą wciągniemy. Luźne, nieco zwężane spodnie męskie, najlepiej z naturalnych materiałów, świetnie sprawdzą się w wersji z podwiniętymi nogawkami.

Czyli Zaginamy/Zaprasowujemy Górny Brzeg Na Ok Pół Cm.

Możesz także zastosować zupełnie odwrotną metodę i użyć ciepła. Podciągnij nogawkę na wysokość kostki. Mianowicie można zastosować ścieg drabinkowy.jest elastycznym szwem więc jest idealny.

Na Zwykłej Maszynie Można Zrobić Podobnie.jednak Muszę Skroić Kolejne Leginsy.

Szycie, szyjemy, newsroom, inspiracje, porady, diy, krawiectwo, tutoriale. Z poliestru można zmniejszyć tak samo, jak. Złap końcówkę nogawki od wewnętrznej strony.

3Cm Oraz 2Cm W Środku Nogawki Oraz Na Dole.

Czyli jak mamy gumkę szeroką na 2.5cm to. Ucinamy gumkę (3/4 obwodu talii osoby na którą szyjemy spodnie). Jak szybko i ładnie wszyć gumkę do spodni.

Mogłoby Się Wydawać, Że Najprostszą Drogą.

Zawiń dół nogawki trzy razy, podwijając niewielki fragment. Jeśli nie mamy możliwości zmierzenia obwodu gumki możemy skorzystać z następującego sposobu: W tym wpisie pokażemy wam jak można zwężyć nogowski w dwóch pary spodni.

Zasadniczo Każde Spodnie Można Zwęzić W Pasie, Niezależnie Do Tego, Z Jakiego Materiału Są Wykonane.

Potocznie metoda na takie zwężanie spodni w pasie bez maszyny nazywane jest zwężaniem za pomocą gumki. Poniżej przedstawiamy jak krok po kroku podwinąć nogawki w spodniach męskich. Wtedy guma zacznie się rozpuszczać i delikatnie się.

Jak Wszyć Gumkę W Nogawki Spodni

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top