Jak Ściągnąć Magneto Bez Ściągacza

Jak Ściągnąć Magneto Bez Ściągacza. Nawet nie trzeba dużo siły żeby. Magneto je zpravidla naražené na kuželu klikové hřídele.

Jak w WSK 125 zmienić zapłon na elektroniczny CDI? Blog Gmoto.pl from gmoto.pl

» 16 gru 2007, o 17:33. Witam, mam problem przy remoncie motorynki. Jak ściągnąć magneto bez ściągacza?

Při Sundávání Určitě Nepoužívej Ramenové Stahováky!

Zaprvé se s nimi stejně pod magneto pravděpodobně nedostaneš a za. Bo mecze sie i nie moge. Witam wszystkich,w dzisiejszym odcinku możecie zobaczyć jak ściągnąć magneto bez ściągacza w romecie/komarze.

Na Tej Stronie Fejsbukowej Zobaczycie Nasze Przeróżne Garażowe Projekty A Z Czasem Może Zaczną.

Dzisiaj sam ściągałem magneto i nawet ze ściągaczem trudno mi było je zdjąć. Dopiero przy użyciu siły, popukaniu lekko młotkiem w. Nagrzewam palnikiem korbę, jak już się rozgrzeje w miejsce śruby psikam jakimś wd40, żeby gwałtownie schłodzić oś i młotkiem zbijam korbę.

Jak Zdjąć Magneto (Fmb, Ogar 900, Ws 50, Zipp)

Nawet nie trzeba dużo siły żeby. ;/ lewa w górę chłopaki !. Możesz spróbować złapać magneto kluczem tzw żabką i odkręcać.

Przez Josyp » 15 Kwi 2013, O 14:08 Przyłącze Się Do Pytania, Śrubę Główną Odkręciłem, 3 Imbusy Również Mi W Końcu Uległy, Teraz Zostało Jeszcze Tylko Ściągnąć.

Tak jak wyżej, bez ściągacza nie dasz rady. Może kiedyś się poda., no jakiś jest napewno. Jak ściągnąć magneto bez ściagacza ?

A Mianowicie Nie Chce Mi Magneto Zejść.

Mam pytanko czy da rade ściągnąć magneto bez spacjalnego ściągacza?? Czy da sie to ściągać bez tego?? Jak ściągnąć magneto w am6 bez ściągacza ?

Jak Ściągnąć Magneto Bez Ściągacza

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top