Jak Połączyć 9 Kropek 3 Liniami

Jak Połączyć 9 Kropek 3 Liniami. Zacznij od 1, kontynuuj od 5, skręć przy 9, przytrzymaj przy 6 i 3, rozciągnij do (0), skręć 2 i 4, kontynuuj (0),. Nie odrywaj ołówka od kartki!wiem jakie jest.

Jak krok po kroku rysować szklankę wody from evrikak.pl

Badania dowiodły, że z limitem czasowym 2 lub 3 minut praktycznie nikt nie jest w stanie rozwiązać tego problemu. (kartka z kropkami zgi ęta w. Narysuj 3 kropki na arkuszu.

Narusuj Cztery Proste Odcinki Bez Odrywania Ręki, Żeby Połączyć Nimi Wszystkie 9 Kółek.

(jedna gruba linia wykonana np. Połącz 9 kropek 4 liniami. Nale ży poł ączy ć wszystkie 9 kropek maksymalnie 4 prostymi liniami nie odrywaj ąc ołówka od.

Na Punktach Przecięcia Się Linii Wraz Z Wierzchołkami Zaznaczamy Kółka.

Szerszy kontekst a 9 kropek. Następnie, aby połączyć 9 punktów za pomocą 4 linii, musisz wykonać następujące czynności. Połącz 9 kropek czterema liniami prostymi!

Adamcio121 » 15 Sty 2011, O 17:07.

Łączenie dziewięciu kropek, ułożonych w siatkę trzech na trzy, z jedną linią może wydawać się niemożliwym zadaniem. Oznacz je od lewej do prawej za pomocą liczb 1,. Zacznij od 1, kontynuuj od 5, skręć przy 9, przytrzymaj przy 6 i 3, rozciągnij do (0), skręć 2 i 4, kontynuuj (0),.

Jak Połączyć Te Kropki Czterema Liniami Nie Odrywając Ręki!

(kartka z kropkami zgi ęta w. Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Chodzi mianowicie o łączenie kropek.

Pewnie Każdy Z Was Już Słyszał O Kwadracie Zbudowanym Z 9 Punktów, Który Należy Połączyć 4.

Narysuj 3 kropki na arkuszu. Jak połączyć 9 kropek 4 prostymi nie odrywając ręki. Witam, od ponad tygodnia męczę się z pewną zagadką, którą pokazał mi znajomy i nie chciał podać rozwiązania , mianowicie chodzi o połączenie 3.

Jak Połączyć 9 Kropek 3 Liniami

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top